מי אנחנו?

"תמיר סוכנויות מימון וליסינג בע"מ" הוקמה בשנת 1988 ומתמחה במכירת רכב חדש, רכב משומש ובביצוע טרייד אין  לפי צרכי הלקוח.

"תמיר סוכנויות" שייכת ל"קבוצת תמיר" לה שייכות גם תמיר השכרת רכב ותמיר ניהול ציי רכב שהיא חברת ליסינג תפעולי.ההשתייכות לקבוצה גדולה זו מקנה ל"תמיר סוכנויות" גמישות במסלולי המימון השונים ובשירות ללקוחות לאחר מכירה.

בשל רגישותו של תחום הרכב "תמיר" שמה לה לדגל את עקרון האמינות והשקיפות ככלל ברזל והיא מיידעת את הלקוח על כל ההיסטוריה של הרכב ללא טיוחים וללא 'עיגול פינות'. "תמיר" מחזיקה ברשותה רק רכבים שהם "למהדרין" ללא סיפורים,ללא תאונות וללא סימני שאלה.
בתמיר אין "מציאות" אלא רכבים טובים עם אחריות !

ל"תמיר סוכנויות" לקוחות רבים מהציבור הדתי לאומי, רבים ממתיישבי יהודה ושומרון הזקוקים לרכבים אמינים וטובים בנסיעותיהם קונים את רכביהם רק בתמיר הקשובה לצרכיהם המיוחדים. הלקוחות מצידם מודים לחברה וממליצים עליה לכל
חבריהם ומשפחתם, וישנם מאות רבות של לקוחות שישמחו להמליץ ולספר על שביעות רצונם מהקניה ב"תמיר".

קניית רכב היא הקנייה השנייה בגודלה בחיינו והיא משליכה ישירות על ההוצאות הכספיות שלנו יום-יום ולמשך שנים ולכן דווקא בקניה כזו אתה חייב לדעת מי מוכר לך את הרכב ומי יעמוד לצידך גם לאחר הקנייה בשירות בייעוץ ובכל עזרה שתצטרך.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>