סוכנויות רכב ממוקדות לצרכן

אנשים רבים נוטים לרכוש רכב דרך סוכנויות רכב שונות הנמצאות ברחבי הארץ. סוכנויות רכב מביאות אפשרויות רבות לצרכן אשר לא ניתן להשיג במקומות רבים מבחינת רכישה של מוצר שידוע שמחירו משפיע מאוד על עתיד הרוכש ולכן תהליך קבלת ההחלטה לגביו הוא מורכב וממושך. כקונים רכב חדש צריך להתמקד בנקודות רבות אשר מגדילות את משך התהליך מכיוון שאף אחד לא מעוניין לרכוש מוצר בסגנון זה לתקופת זמן קצרה ובנוסף, תמיד כדאי לחשוב עתידית על איך גם מוכרים את הרכב.

במה כדאי להתמקד? 

* נפח המנוע- צריך לחשוב כמה נפח המנוע משמעותי עבורנו כאשר במגזר הפרטי לרוב אנשים רוכשים רכבים בנפח מנוע של 1,300-1,600 סמ"ק. היום רכבי המיני הפכו למאוד פופולאריים ומציגים נפח של 1,000-1,250. סוכנויות רכב מספקות ברוב המקרים רכבים בעלי נפחי מנוע כאלה כך שניתן לקבל רכב חדש או יד 2 לפי הנפח שנבחר.

* נתוני צריכת דלק- מחירי הדלק יקרים מאוד בימנו ולכן חשוב לבחון מראש את נתוני הצריכה של הרכב. סוכנויות רכב מאוד שקופות ומבצעות בדיקות של נתוני צריכה וכן טיפולי הזרקות בנזין ברכבים משומשים בכדי לאפשר לצרכן להיות שקט מבחינת הנושא ובכדי לצור שקיפות מרבית.

* טיפולים ואחריות- ברכבים משומשים יש לשים לב לטיפולים אשר הרכב עבר וכן לבחון שלא עבר תאונות ופגיעות בשלדה. בנוסף, במידה ומדובר ברכב חדש יש לשים לב למשך תקופת אחריות היצרן המסופקת. לרוב האחריות ניתנת לכ- 3 שנים ולעתים יצרנים מסוימים נותנים גם יותר מכך. סוכנויות רכב שמות דגש רב על עניין הטיפולים והאחריות של הרכב בין אם הוא חדש ובין אם עבר ידיים נוספות. בנוסף, סוכנויות רכב מאוד שקופות לגבי נושא תאונות ופגיעות ולכן הצרכן יכול להיות הרבה יותר שקט ברכישה מסוג זה לעומת רכישה דרך גורם פרטי.

* מחיר- הדבר שלרוב האנשים חשוב ביותר מכיוון שהוא מאגד בתוכו את כול הנתונים אשר הוצגו עד כה. המחיר תלוי מאוד במנוע, בדגם, במותג, באיכות. אחד הדברים אשר משפעים ביותר על רכב משומש הוא נושא התאונות והקילומטרז' אשר עבר הרכב. גורמים אלה מביאים לירידת ערך ולכן יש לשים לב היטב לנושא זה כשמדובר ברכב משומש. סוכנויות רכב אמינות מאוד בכל מה שקשור לתאונות וקילומטרז' ולכן מאוד רצוי לפנות אליהן לגבי רכישה גם של רכבים משומשים. השוק הפרטי של היד השנייה נמצא רבות כלא אמין בכל הקשור לנושא וישנם אנשים רבים המעלימים עין לגבי תאונות ונתוני בלאי.

סוכנויות רכב מאפשרות לצרכן לקבל שקט נפשי ושקיפות מרבית בין אם מדובר ברכישה של רכב חדש ובין אם רכב מיד שנייה. השקיפות הזו אשר סוכנויות רכב מספקות מאפשרת לקונה ליהנות מהרכב לאורך זמן, ללא חשש ואם תמיכה קבועה גם לאחר הרכישה. סוכנויות רכב מאפשרות בנוסף מגוון אפשרויות רכישה והסדרי מימון בכדי לספק נוחות ברמה הכלכלית לצרכן ובכדי שיוכל ליהנות מרכבים חדשים יותר, איכותיים יותר וכמובן אמינים הרבה יותר.

תמיר סוכנויות רכב - לקנות רכב בשקט

 

 

סגור לתגובות.