סוכנות רכבים

שוק הרכב כידוע הוא מאוד מוצף בישראל, איך מבחינים בזה? מספיק להיות בן אדם מהשורה אשר קם כל בוקר לעבוד. הפקקים עצומים כמעט בכל אזור ובכל נקודה אליה תרצו להגיע בשעות הבוקר. היום לכל משפחה בממוצע יש כשני רכבים דבר אשר מגביר את התפוצה הרחבה הזו שלהם ואת השוק המוצף ברכבים. אנשים פשוט רוצים שיהיה להם יותר נח בחיים ולכן למעשה הם מוכנים לסבול גורמים של מחיר ושל פקקים העיקר שלכל אחד יהיה את הרכב האישי שלו. לרכב אישי יש הרבה יתרונות למרות ההיבטים הללו, יש נוחות מסוימת ברכב שאין סיכוי לקבל בנסיעה באוטובוס, ההרגשה היא נקייה יותר ואנשים מגיעים למרות הכל רגועים וערניים יותר למקום עבודתם כאשר הם באים ברכב פרטי. אז מה בעצם ניתן לעשות ביחס לעובדה שהשוק כל כך מוצף ברכבים ובאפשרויות? היכן כדאי להשיג רכב שידאג לכך שנוכל ליהנות גם ממחיר הוגן וגם מאיכות בלתי מתפשרת? סוכנות רכבים היא התשובה לשאלה.

סוכנות רכבים מאפשרת בראש ובראשונה קנייה של רכב לאנשים שאין באפשרותם לשלם מחיר מלא עבור רכב חדש. היתרון ברכישה בא לידי ביטוי על ידי שימוש בהסדרי מימון בהם סוכנות רכבים משתמשת. הסדרי המימון מאפשרים לאדם הרוכש לשלם על הרכב בהסדרי תשלומים נוחים לפי הסכם בינו לבין סוכנות הרכבים. סוכנות רכבים מבינה למעשה את הצרכן וצרכיו הרבה יותר ומבינה שתשלום מיידי וגבוה של כל הסכום עבור הרכב יכול להיות בעייתי עבורו. ולכן סוכנות רכבים מאפשרת הסדרי מימון  אשר בהם נעשה תשלום של סכום ראשוני ואת היתרה לתשלום משלם הצרכן בתשלומים חודשיים לתוקפה מסוימת. בכך סוכנות רכבים למעשה עוזרת לקונה כאשר אין ברשותו את כול הסכום הכולל של הרכב לפי מחירון. בהמשך ישנה אפשרות לבצע עם אותו רכב טרייד אין באותה סוכנות רכבים או פשוט להשאיר את הרכב בידיו של הקונה כשבעתיד ניתן למכור אותו עצמאית .

כאשר הצרכן פונה לשוק הפרטי בחיפוש רכב ביד שנייה הוא לא בהכרח יודע איזה רכב הוא עומד לקבל ובמקרים רבים אנשים רוכשים רכבים ללא בדיקה וללא אחריות לגבי איכות ואמינות הרכב. עניין זה יכול להוביל להוצאות רבות וטיפולים רבים אשר פוגעים בשלווה של הקונה וכמובן בכיסו. לפתע הצרכן עשוי למצוא את עצמו מבלה באופן שוטף במוסכים כשהתקלות יכולות לבוא מכל מני כיוונים לא צפויים. היתרון הגדול ברכישה מסוכנות רכבים הוא הביטחון שהרכב בדוק ומטופל על ידי מוסכים מורשים. סוכנות רכבים מאפשרת לקונה לקבל הרגשה בטוחה יותר ברכישה בכך שמציגה לו במעמד הרכישה אישורים ותעודות אודות הטיפולים השונים. בנוסף, סוכנות רכבים דואגות לטיפולים שוטפים עתידיים שלהם הרכב זקוק וכל זה נעשה לרוב בתוך סוכנות רכבים עצמה מה שמביא לנוחות מרובה עבור הרוכש. יתרון נוסף ברכישה של רכב באמצעות סוכנות רכבים הוא שבמידה וישן בעיות מסוימות שאין צפויות תמיד יש מישהו שייתן אוזן קשבת מטעם הסוכנות וכן הטיפולים השונים לרוב כלולים בתוך האחריות ולכן מונעים הוצאות כספיות כבדות ומיותרות.

גורמי המחיר, בנוחות והאיכות ברכישת הרכב הדבר נכונים לגבי קניית רכב חדש מסוכנות רכבים ולקניית רכב משומש. כל אחד יכול להתאים לעצמו את הסדר המימון לפי היכולת הכלכלית שלו ולקבל שירות מאוד הוגן ואמין ברכישה שלא ניתן לקבל באופן וודאי בקניית רכב מיד שנייה מפרטיים. סוכנות רכבים מביאה את השוק המוצף והמתפתח באופן תמידי של הרכבים למקומות נוחים יותר עבור הצרכן אך למרות זאת תמיד יש לשים לב לאיזה סוכנות רכבים נכנסים ושהיא אמינה בטוחה ובעלת שם שצועד לפניה.

סוכנות רכבים- תמיר

 

סגור לתגובות.