השכרת רכב

צרכני רכבים רבים בוחרים ללכת על שיטה של השכרת רכב. אחד היתרונות העיקריים של השכרת רכב בשונה מרכישות של רכבים מהיבואן הוא למעשה האפשרות לקבל רכב חדש עם הסדר מימון אשר חוסך השקעה כספית גדולה באופן מיידי. חברות השכרה וליסינג רבות הבינו את הצורך הזה של הצרכן לקבל רכב איכותי בלי לקרוע את הכיס ולכן הן מאפשרות לאנשים רבים ליהנות ממספר אפשרויות של מימון רכב. אז מהן למעשה השיטות המרכזיות לקנייה בליסינג?

קנייה בליסינג פרטי

ניתן דרך הסוכנויות השונות לבצע רכישה של רכב חדש או רכב יד שנייה באמצעות הסדרי מימון. חברות השכרה רבות מבינות את הבעיה של הצרכן לשלם את כל הסכום בתשלום אחד ולכן  מאפשרות הסדרי מימון בהם נעשה תשלום של סכום ראשוני ואת היתרה בתשלומים חודשיים לתוקפה מסוימת. בכך סוכנות הרכב למעשה עוזרת לקונה כאשר אין ברשותו את כול הסכום הכולל של הרכב לפי מחירון. בהמשך ישנה אפשרות לבצע עם אותו רכב טרייד אין באותה סוכנות או פשוט להשאיר את הרכב ברשות הקונה כשבעתיד ניתן למכור אותו עצמאית.

 קנייה בליסינג תפעולי

דרך רכישה המועדפות מאוד על חברות, בתי עסק עצמאיים וארגונים ובה למעשה קונים את הרכב ובנוסף קונים שירות אחזקה של הרכב. במקרים רבים השילוב הזה חוסך הרבה כסף לעומת רכישה ואחזקה עצמאית של הרכב. רוב סוכנויות הרכב מאפשרות את ההסדר הזה שבו הקונה משלם על השימוש והשירות סכום חודשי קבוע. שירות זה מתאים מאוד למגזר העסקי בו חברות אשר משתמשות במספר גדול של רכבים משלמות עבור ההשכרה של הרכב וגם על ניהול תחזוקתי שלו. בכך החברות הללו חוסכות כסף וזמן בהתעסקות ברכבים כאשר הן למעשה מקבלות הטבות על בחירה בדגמים מסוימים בעקבות רכישה מאסיבית.

המטרה העיקרית של שיטות ההשכרה היא לאפשר לצרכן לרכוש מגוון רכבים שהוא לא בהכרח יכול לאפשר לעצמו. השיטה עובדת על ידי תשלומים חודשיים קבועים כשבנוסף ליתרון של המימון ישנן אפשרויות של אחזקת רכב וכן קבלת אחריות לגבי טיפולים.

תמיר השכרת רכב מאפשרת הסדרי מימון שונים לרכישת רכב חדש בכדי לתת לצרכן ליהנות ממגוון סוגי הרכב השונים ברמה שלא תפגע בו כלכלית. חברת תמיר השכרת רכב למעשה שייכת לקבוצת תמיר אשר בבעלותה חברות ליסינג וחברות השכרה. בעקבות כך באפשרותה של החברה לספק גמישות בזמני האספקה של הרכב ובאפשרויות הרכישה השונות.

תמיר השכרת רכב

סגור לתגובות.