סוכנות רכב

מדוע סוכנות רכב בעת רכישת רכב

סוכנות רכב אמינה ובעלת מוניטין, מהווה עבור רבים, יעד בטוח וזמין לרכישת רכב יד שנייה או חדש. בשוק הרכב הישראלי, סוכנויות רכב הפכו לגופים חזקים ובולטים, והן שולטות על אחוז גבוה של עסקאות רכב בכל המגזרים, הפרטי, העסקי והמסחרי.

היתרון הבולט של סוכנות רכב חזקה ובעלת מוניטין, טמון בגב הכלכלי שהיא מקבלת מגופים מממנים, כמו בנקים וגופים כלכליים אחרים, אשר מעוניינים להיות מקושרים לסוכנויות רכב שיכולות לספק את צרכיו של גוף גדול. למשל, גופים גדולים שולחים את עובדיהם לבצע עסקאות רכב עם סוכנות רכב שהם עובדים מולה, ואינם מתעסקים יותר עם כל הנושא של טיפול שוטף ברכב עבודה. לרוב, מקומות עבודה גדולים, ממנים קצין רכב שיהיה אחראי על מתן מענה לעובדים הפונים בנוגע לתקלות ברכב, אך את הטיפול בכלי הרכב עצמם, מבצעת סוכנות הרכב שאיתה עובדי החברה מקושרים בהסדר ליסינג שונים.

היתרון של סוכנות רכב העובדת מול מקום עבודה מסודר

סוכנויות רכב ממותגות, מהוות היום תחליף טבעי ומבוקש לסוחרי רכב פרטיים, לעסקים קטנים ומשפחתיים, אשר מנסים לשרוד ולנגוס בנתח של עסקאות הרכב הגדולות המתבצעות בין סוכנויות רכב גדולות לבין גופים גדולים.

לא רק גופים גדולים פונים לקבלת שירותי רכב מסוכנויות רכב, אלא גם האזרח הקטן, הנמשך לתנאים המשופרים והמשודרגים שמציעה לו סוכנות רכב שיש לה גב ותמיכה כלכלית מארגונים גדולים, כמו בנקים, יבואני רכב ואחרים.

הרבה יותר בטוח ונעים, להיכנס לסוכנות רכב, שיכולה להציע לכם, תנאי תשלום נוחים בפריסה גדולה, שיטות טרייד-אין או ליסינג, תפעולי, רכב, מימוני או לפרטי.

מהו ליסינג תפעולי המוצע ע"י סוכנויות רכב

אם סוכנות רכב מציעה לכם תכנית ליסינג תפעולי, ואתם לא יודעים מה המשמעות שלה באופן מעשי, אל תתביישו לשאול. אבל אם לא הגעתם עדיין לסוכנות רכב, ואתם רוצים לדעת מה זה ליסינג תפעולי, לפניכם הסבר קצר. ליסינג תפעולי הינו מסלול המציע השכרת רכב ללקוח, לתקופה שבין 36-60 חודשים. בתום תקופה זו, ניתנת אפשרות ללקוח להחזיר את המכונית לחברת הליסינג, לרכוש את הרכב. לקוח יכול גם להתחיל עסקת ליסינג חדשה עם רכב אחר.

חברות וארגונים גדולים, מציעים לעובדיהם עסקאות ליסינג תפעולי כשהם רוצים לשפר או לשדרג את תנאי התעסוקה של עובדיהם ע"י הספקת רכב חברה. סוכנות רכב העובדת מול מקום עבודה, מציעה לעובדי החברה המגיעים למשרדיה, תוכנית ליסינג תפעולי המיטיבה עם העובד, אשר מעוניין לקבל רכב חברה, בתנאים מועדפים.

עסקאות ליסינג תפעולי מאפשרות לעובדים לקבל הטבות מס, עובדה אשר גורמת לשיטה זו להיות משתלמת ואטרקטיבית לעסקים ולחברות.

סוכנות רכב המפעילה שיטות ליסינג בעסקאות הרכב שלה, יכולה להציע היום שיטת ליסינג פרטי ללקוחות פרטיים.

סוכנות רכב גדולה – כשמדובר בסוכנות רכב לגודל יש חשיבות רבה

בשוק הרכב, יש חשיבות גדולה ביותר לגודלה ולחוזקה של סוכנות הרכב.

סוכנות רכב גדולה, עם היקף עסקאות רחב, עם גב כלכלי איתן ויציב, יכולה להציע עסקאות קוסמות, מבצעים מושכים ואטרקטיביים, ולעמוד בפריסה ארוכה של תשלומים מלקוחותיה. אלה תנאים, שסוכנות רכב קטנה, או עסק משפחתי קטן, המנוהל באופן צנוע, אינם יכולים לעמוד בהם, ולכן, לקוחות רבים מעדיפים לפנות לסוכנויות רכב גדולות, בעלות מוניטין, שיכולות לעמוד בפרסומים שהן מפרסמות.

לקוחותיה של סוכנות רכב גדולה, יודעים שבעוד 3 שנים, כשהם יחזרו לסוכנות כדי להמשיך את עסקת הליסינג שהם חתומים עליה, הסוכנות תהיה שם, ותוכל לקיים את כל ההתחייבויות שהיא חתמה עליהן.

סגור לתגובות.