תמיר סוכניות רכב

תמיר סוכנויות הינה סוכנות רכב בעל ניסיון ומניטין רב, הכוללת שני סניפי דגל- האחד במודיעין והשני בנתניה. תמיר מתמחה במכירת כלי רכב (רכבים חדשים ורכבי יד שנייה) לכל עם ישראל ובפרט לתושבי השטחים וההתנחלויות, שזקוקים לכלי רכב חזקים במיוחד אשר יוכלו לגמוע מרחקים ארוכים מבלי לגמוע דלק רב ולהתמודד גם עם דרכים עקלקלות במידה כזו או אחרת.

במאמר זה, תמיר סוכנויות רכב תציג בפניכם שלושה עקרונות חשובים ומרכזיים שאתם ממש חייבים חייבים לוודא ולבדוק טרם רכישת רכב יד שנייה. מוכני, היכון, צא…

תמיר סוכנויות

  1. קילומטראז"- אנחנו יודעים, זה ברור. אין מצב שתקנו אוטו מבלי לוודא את הקילומטראז' שלו. אבל מה שאתם לא בטוח מודעים אליו, הוא שכל אחד יכול לשקר בנוגע לנתון הזה, ואם הוא נופל על אדם תמים או על אחד שאינו מתמצא בכלי רכב, זה גם קל ביותר. אל תסתמכו על מה שהמוכר, אמין ככל שיראה לכם, טוען. לכו למקצוען אשר יכול לבדוק זאת לעומק וודאו כי הרכב שאתם עומדים לקנות לא גמע מרחקים.
  2. בדקו כמה דלק הרכב צורך. אם אתם תושבי התנחלות ועובדים באחת מהערים הגדולות, סביר להניח כי אתם נוסעים מרחק לא מבוטל ממקום המגורים שלכם עד למקום העבודה, ובחזרה, כל יום ביומו. בטווח הארוך, מדובר בבזבוז לא קטן של דלק, ושל כסף. עדיף לרכוש רכב מעט יקר יותר, שלא זולל דלק בכמויות. לאורך זמן- ההשקעה הזו מחזירה את עצמה ומתבררת כחסכונית יותר.
  3. לפני סגירת עסקה, לכו לבעל מוסך שאתם סומכים עליו והוא חסר פניות, ובקשו ממנו לקבל תמונת מצב עדכנית ומפורטת על האוטו, על מנת לחסוך עוגמת נפש אפשרית כמה חודשים לאחר הרכישה. אם אתם קונים מסוכנות ידועה ובעת מוניטין (תמיר, כבר אמרנו?), אתם יכולים לסמוך על המילה שלה ושל אנשי המקצוע העובדים בה. יש להם אינטרס יפה לשמור על המוניטין הגבוה שלהם, ואין כמעט סיכוי שירמו אתכם ברכישה של אוטו משומש תרתי משמע…

בהצלחה.

ותתחדשו!!

סגור לתגובות.