סוכנות רכב יש רק אחת

אין הרבה סוגיות משמעותיות בחיים שאנו נדרשים במסגרתן להכריע כיצד לכלכל את צעדינו. רבים יסכימו כי במדד החשיבות שהם מייחסים לסוגיות, אחרי ההחלטה איזה נכס לקנות, הם מתחבטים בשאלה איזה רכב ירכשו. רכב הוא כלי פונקציונאלי שנועד להעביר אותנו ממקום למקום, אבל מזמן הוא לא רק זה. רכב הוא המקום לחוויות, למפגשים והוא צריך להיות מקום נעים ונוח כשנמצאים בפקק האין סופי.

בעקבות תנופת הליסינג שהתרחבה בישראל, הוצף השוק בכלי רכב רבים והיכולת להתמודד עם ההיצע הגדול הפכה לקשה ולמורכבת יותר. כיצד, אם כן, נדע מאין לרכוש את הרכב שכל כך נחוץ לנו?. שאלת הרכישה מסוכנויות רכב או מאנשים פרטיים עולה חדשות לבקרים, כשבמקביל קיימת עליה ניכרת של רכישות כלי רכב מסוכנויות רכב. הסיבות לרכישת רכב מידיהן של סוכנויות רכב מגוונות ויוצרות תמונה ברורה ומובנת של המגמה המסתמנת. הנה כמה מן היתרונות העומדים לזכותן של סוכנויות רכב בהחלטה מהיכן לרכוש רכב:

  • התאמה מקסימאלית – סוכנויות רכב מתאמות בין צורכי הלקוח לבין הרכב, שאמור לשמש אותו בצורה המיטבית ביותר. יועצי הרכב העובדים במתחמי סוכנויות רכב, מתמחים באבחון מדויק של הרכב הראוי לבעליו העתידיים. כך למשל, לקוח המעוניין לרכוש מכונית מקבוצת המשפחתיות, יקבל בסוכנויות רכב את האפיון הנכון ביותר עבור המכונית המשפחתית שמומלץ לו לרכוש.
  • היצע – סוכנויות רכב מציעות לרוב מגוון רחב של כלי רכב חדשים או משומשים, מיד ראשונה או מיד שנייה. ההיצע הגדול מתבטא גם בפירמות השונות המוחזקות בסוכנויות רכב.
  • אבא ואמא – כאשר אתם רוכשים רכב מאחת מבין סוכנויות רכב הפועלות בישראל, אתם יודעים לרכב יש בעלים קודמים, אבא ואמא, שלהם ידועה כל ההיסטוריה של הרכב. סוכנויות רכב אמינות הן כאלה שמוסרות טרם הרכישה את כל הפרטים על אודות גלגולו של הרכב וכמובן על מצבו הנוכחי. הרי אף אחד שרוכש רכב לא מעוניין לגלות "הפתעות" לאחר התשלום.
  • רקע – שלא כמו רכישת רכב מאדם פרטי, רכישת כלי רכב מסוכנויות רכב, מאפשרת לעשות קודם לכן בדיקה באינטרנט ואל מול לקוחות קודמים כדי לקבל אינפורמציה באשר למקצועיות החברה ואמינותה.
  • טרום מסירה – רוב גדול של סוכנויות רכב נוהג לבצע בדיקה מקיפה של תקינות הרכב טרם המסירה ללקוח. כאשר מדובר ברכישת מאדם פרטי או מסוחר כלי רכב, בדיקת תקינות הרכב "תיפול" על הקונה הפוטנציאלי.
  • תנאי מימון – סוכנויות רכב מציעות ללקוחותיהן הפוטנציאליים תנאי מימון והסדר ייחודיים, כך שחבל התשלום במזומן לא כרוך סביב הצוואר.
  • טרייד אין – סוכנויות רכב מאפשרות לבצע עסקאות טרייד אין, שבמסגרתן מביא הלקוח את רכבו הישן ומקבל מעין זיכוי לרכישת רכב חדש מהחברה.
  • אחריות – סוכנויות רכב מעניקות אחריות למשך שנה לפחות על מכוניות חדשות הנמכרות ללקוחותיהן.
  • טיפולים – סוכנויות רכב רבות מתפעלות סמוך להן גם מוסכים מורשים המטפלים בדגמים הנמכרים. רובן של סוכנויות רכב אלה מציעות לרוכשים הנחות על טיפולי הרכב התקופתיים.

סגור לתגובות.