טיפים חשובים לרכישת רכב

בין אם אתם קונים רכב מאדם פרטי ובין אם אתם סוגרים עסקה עם סוכנות רכב מקצועית, לפני רכישת רכב, יד ראשונה או שנייה, אתם חייבים לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים, אשר ישפיעו במהלך השמן ובמידה ניכרת על שביעות רצונכם מהרכישה, על נוחיות בדרכים ועוד.

מהם הקריטריונים שצריכים להילקח בחשבון לפני רכישת מכונית ואילו שאלות אתם חייבים לשאול את המוכר כדי לצאת מרוצים וליהנות מכלי הרכב שברשותכם בטווח הקצר והארוך? על כך ועוד, במאמר הבא.

  1. אם אתם קונים רכב מאולם תצוגה של סוכנות רכב (האפשרות המומלצת יותר), בחרו סוכנות רכב אמינה, מקצועית, בעל ניסיון ועם שם  טוב בעולם הרכב בשוק הישראלי. למה? כי סוכנות כזו כמעט בוודאות תבטיח לכם ראש שקט ומכונית איכותית שתשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.
  2. אם אתם קונים רכב מאדם פרטי, זכרו שגם במידה והוא משדר את שיא האמינות וטוב הלב, יכול להיות שהוא לא ימסור לכם את כל הפרטים המדויקים אודות האוטו המוצע למכירה. הסיבה לא טמונה ברצון אמיתי לסלף עובדות כדי למכור מהר, אלא פשוט מכיוון שהוא לא מודע לאי אילו פגמים ותקלות אפשריים. לכן, לפני סגירת עסקה, יש לבצע את כל הבדיקות במוסך שאתם מחליטים לגשת אליו. זכרו שאם בעל הרכב מתנגד שיעבור בדיקות במוסך שאתם בוחרים- כנראה שיש לו מה להסתיר.
  3. יכול להיות שאתם משתגעים על הפרסומת החדשה של סוזוקי החדשה, אבל היא ממש לא מתאימה לצורך שלכם. אנשים העובדים כיועצי שיווק באולם תצוגה של סוכנות רכב ותיקה, יודעים יותר טוב מכם, בדרך כלל, מה טוב לכם. לכן, כדאי להיוועץ בהם בתהליך הבחירה, על מנת ליהנות מכלי הרכב האופטימאלי בעבורכם.
  4. בכל מקרה, אם אתם מעוניינים לקנות רכב יד שנייה, בררו טוב טוב את כל הפרטים הטכניים מאחורי הרכב- מה הקילומטרז' שלו? האם הוא עבר תאונות? ועוד שאלות רלוונטיות, המשפיעות במידה ניכרת על האיכות ועל נוחות השימוש, בטווח הקצר ועל אחת כמה וכמה- בטווח הארוך.

סגור לתגובות.