מהם היתרונות של רכישת רכב מסוכנות רכב

מהן הסיבות מדוע כדאי לרכוש רכב בסוכנות רכב

פעם, מציאת או מכירת רכב היו מתבצעות בעיקר באמצעות מודעות המכירה שהיינו מדביקים על חלון הרכב. האופציה השנייה היו לוחות המודעות בעיתונים היומיים. מאז, הרגלי מכירת ורכישת רכב השתנו, והיום, מי שרוצה למכור את המכונית שלו במחיר הוגן נכנס לסוכנות רכב שהוא מכיר או קיבל עליה המלצות. כשאתם קונים רכב באמצעות סוכנות רכב לא צפויות לכם הפתעות, לא בתחום המכאני ולא בתחום הפרוצדוראלי של הרכישה. סוכנות רכב אמינה ומקצועית, אחראית על הרישום והבדיקות המקיפות של הרכב. לא תקבלו מסוכנות רכב מכונית שלא עברה בדיקות תקינות מכאניות או שיש עליו צו עיקול. רכישת מכונית חדשה או יד שנייה מסוכנות רכב, זה הדבר הבטוח והנכון ביותר לעשות כשאינכם מעוניינים לרכוש "חתול בשק".

רכישת רכב באמצעות סוכנות רכב – תנאים עדיפים, הנחות ומתנות

כשאנחנו מתעניינים ברכישת רכב חדש או יד שנייה, לא הכל קשור לכסף (הרבה כן, אבל לא הכול). יש עוד נושאים שחשוב לבדוק אותם לפני שמחליטים איפה ואיזה רכב לרכוש. לקיחת הלוואה בתנאים נוחים מסוכנות רכב יכולה להתגלות כמשתלמת, במיוחד אם אתם יכולים לרכוש רכב חדש שבחמש השנים הראשונות לא תצטרכו לשלם עליו כסף לתיקונים. סוכנות רכב וותיקה ומבוססת יכולה להציע לכם רכישת רכב חדש או משומש, בתנאים מועדפים. תנאים שאדם פרטי המוכרת את רכבו אינו יכול להרשות לעצמו. אתם יכולים לרכוש את הרכב שאתם מתעניינים בו בתשלומים נוחים. רכישה באמצעות סוכנות רכב, מאפשרת לקונים לקבל הלוואת לרכישת רכב בשיטת הליסינג, לבצע עסקת טרייד אין ועוד. סוכנות רכב קטנה אינה יכולה להציע לכם את התנאים המועדפים שמעניקה לכם סוכנות רכב דולה שמאחוריה עומד גב כלכלי חזק.

מהם הנושאים שמומלץ לבדוק בכל רכישת רכב

אילו נושאים כדאי לכם לבדוק כשאתם רוצים לרכוש רכב באמצעות סוכנות רכב:

* שנת הדגם של המכונית

* הנחות ומתנות – אילו הנחות ומתנות אתם מקבלים מהסוכנות במסגרת הרכישה

* הסכם הרכישה – תבדקו שכל מה שהובטח לכם בעל פה, רשום גם בהסכם הרכישה.

* תאריך קבלת הרכב – יכול להיות שאתם לא ממהרים לקבל את הרכב החדש שלכם, אבל בכל מקרה, חובה שיהיה רשום בהסכם הרכישה, תאריך היעד שאתם צריכים לקבל את הרכב.

* מסירת הרכב – ביום המסירה, תשימו את ההתרגשות בצד, ותבדקו היטב, שאתם מקבלים את כל מה שהובטח לכם בחוזה הרכישה.

* בדיקת מד האוץ – כל מכונית חדשה עוברת בדיקות תקינות לפני שהיא מגיעה ליעדה. אם אתם מקבלים את הרכב שלכם, ועל המד האוץ, רשומים קילומטרים בודדים, לא צריך לדאוג, זה הגיוני ומתקבל על הדעת.

במידה ואתם רואים שהמכונית שלכם נסעה כבר עשרות קילומטרים, בקשו הסברים מיבואן הרכב שממנו הזמנתם את המכונית.

כשקונים רכב מסוכנות רכב, למכונית יש "אבא"

בשעה טובה, הרכב החדש בידיכם, ואתם כבר נוסעים עליו כמה ימים. אבל, יש כמה בעיות טכניות שאתם חושבים שלא אמורות להיות שם. כאמור, זה לא רכב שרכשתם מאדם פרטי ואחרי ששילמתם לו, הוא לא מכיר אתכם. כשאתם קונים רכב באמצעות סוכנות רכב אמינה, לרכב שלכם יש "אבא" וגם "אמא". אם אתם מבינים שמדובר בבעיה אחת רצינית, או במכלול של בעיות טכניות, שלא נראה שיש להן פתרון פשוט, תפנו מיידית ליבואן הרכב שלכם, כדי שייתן מענה מיידי לבעיה. לפי הסכם הרכישה שהוא חתום מולכם, יבואן הרכב מחויב לתת לכם מענה לכל בעיה טכנית שתתגלה ברכב שרכשתם אצלו.

תמיר סוכנויות רכב

סגור לתגובות.