רכישת רכב בראש שקט

מתי בפעם האחרונה ביצעתם רכישה משמעותית וידעתם שעשיתם מהלך אחראי, שיקנה לכם ביטחון במוצר. כשמדובר ברכישת רכב, חשוב להיות בטוחים כי תקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף ששילמתם. רכישת רכב חדש, רכב יד שנייה ואפילו עסקאות טרייד אין רכב חייבים להתבצע מול אנשים שייתנו לכם את הביטחון שאתם צריכים – בהם ובמוצר.

חברת תמיר סוכנויות רכב, מהחברות המובילות בענף הרכב בישראל, מתחייבת לתת לכם את השקט שאתם צריכים בעת רכישת רכב. תמיר סוכנויות רכב משווקת רכבים חדשים, רכבי יד שניה וכן מבצעת עסקאות טרייד אין רכב משתלמות. חברת תמיר משווקת מגוון רחב של דגמי יצרנים בולטים, כשהבולט שבהם הוא מותג שברולט הפופולארי. המומחים של תמיר יסייעו לכם לבצע את הרכישה החכמה והמשתלמת ביותר: צוות תמיר יאפיין היטב את הצורך שלכם, האישי והמשפחתי, ויאתר עבורכם את הרכב שישרת מיטבית אתכם ואת משפחתכם.

אז מה הן הנקודות שעליהן שמים המומחים של תמיר דגש בעת רכישתכם רכב חדש? בתמיר ידוע כי החשיבות העליונה בעת רכישת רכב נקשרת בצרכים החשובים לכם. אחרי שנזהה היטב את הקריטריונים הבוערים, נאתר מבין מגוון מכוניות באותה קטגוריה את המכונית שתתן לכם את התמורה הטובה ביותר ביחס לתקציב העומד לרשותכם. המומחים של תמיר יודעים כי רכישת רכב ואחזקתו בהמשך כרוכים בהוצאות לא מעטות ולכן יתנו את המיטב על-מנת לצמצם לכם את ההוצאות בעת הרכישה ובשלבי טיפולי הרכב המאוחרים. זה המקום לציין כי חברת תמיר מעניקה שירות טיפולי רכב ופחחות מתקדמים על-ידי אנשי מקצוע עשירים בניסיון.

תמיר סוכנויות מעניקה שירותי לקהל לקוחות רחב מכל רחבי ישראל, לרבות ללקוחות חדשים וחוזרים מהציבור הדתי לאומי, מתיישבי יהודה ושומרון, הצריכים מכוניות אמינות וגדולות לנסיעות ממושכות לכל המשפחה. רוצים לרכוש רכב חדש או רכב משומש? פנו אל אחד מסניפי תמיר וקבלו את השירות הטוב ביותר כדי שתוכלו לרכוש ולנסוע בראש שקט.

תמיר סוכנויות בשטח

דברים שכדאי לדעת על תמיר סוכנויות רכב

אין עוררין על תפקידן המרכזי של סוכנויות רכב, ביניהן סוכנות הרכב של תמיר סוכנויות רכב, בכל מה שקורה היום בתחום הרכב בישראל. סוכנות רכב אמינה וחזקה יכולה למלא את ציפיותיהם הגבוהות של לקוחות שאינם מוכנים להתפשר על איכות השירות והמוצרים שהם מקבלים.

 תפקידן המרכזי של סוכנויות רכב בשוק הרכב המקומי

סוכנויות רכב הפכו בתקופה האחרונה לגורמים דומיננטיים בשוק הרכב המקומי. ארגונים גדולים בארץ יוצרים קשר עם סוכנויות רכב העובדות בשיטות ליסינג. במסגרת עסקאות ליסינג, עובדי החברה מקבלים לידיהם כלי רכב איכותיים ותקינים, במסגרת הסכמי עבודה שהם חתמו עם מעסיקיהם. בסוכנות תמיר רכב ניתן לרכוש רכב חדש בתנאים נוחים ובתשלומים מרווחים. כבר למעלה מ-20 שנה תמיר סוכנויות רכב מעניקה שירותים מקצועיים בתחום מכירת רכב חדש, כשהיא מתאימה את סוג הרכב לצרכים האישיים של כל אחד מלקוחותיה. בזכות מערכת יחסים ארוכה שנים עם יבואנים בעולם, לקוחותיה הרבים של תמיר סוכנויות רכב נהנים בכל עת שהם רוכשים באמצעות החברה, רכב חדש.

כיצד סוכנויות רכב חזקות תופסות את מקומם של סוחרי רכב פרטיים

עם התחזקותן של סוכנויות רכב גדולות וחזקות, הולך ונעלם המושג של סוחרי רכב פרטיים. עסקים קטנים של סוחרי רכב פרטיים אינם יכולים להתמודד עם הגב הכלכלי של סוכנויות רכב גדולות עם גב כלכלי איתן ויציב. תמיר סוכנויות רכב הינה סוכנות רכב וותיקה ומקצועית, אשר מעניקה שירותים שבולטים בהם אלמנטים של איכות, אמינות ומקצועיות. סוכנויות רכב חזקות המעניקות שירותים מגוונים ללקוחותיהן בתחום הרכב, משמשות כמודל עתידני לכל נושא הנוגע לתחום הרכב: ייבוא, שיווק, השכרה, מכירה, רכישה, ליסינג לארגונים, ליסינג פרטי, טרייד אין ועוד. תמיר סוכנות רכב כיאה לסוכנות רכב גדולה וותיקה, מעניקה ללקוחותיה שירותי רכב מגוונים. בסוכנות מועסקים סוכני רכב מקצועיים, מנוסים ואדיבים, שתמיד מוכנים ומזומנים לענות ללקוחות על שאלות המטרידות אותם לקראת עסקת רכב שהם רוצים לבצע.

מדוע כדאי לבצע עסקאות רכב עם סוכנויות רכב חזקות

בעיקר בגלל התחרות הגלויה והקשה בין סוכנויות רכב בינן לבין עצמן, ועם סוחרי רכב המנסים לשמור על כוחם, מי שנהנה מהתחרות, הם הלקוחות הפוטנציאליים. כמעט בכל סוכנות רכב היום, אפשר לקבל הנחות והטבות. ככל שהסוכנות גדולה וחזקה יותר, ההטבות וההנחות, גדלות בהתאם. מומלץ לעשות השוואות בין מספר סוכנויות רכב לפני שאתם סוגרים עסקה בסוכנות מסוימת. לא רק שתופתעו מהגמישות שיגלו בסוכנויות מסוימות כשתציגו בפניהן את ההטבות שהציעו לכם במקום אחר, תמיד תוכלו להתמקח על מה שמציעים לכם. כדי להיות על הצד הבטוח, רצוי שכל מה שאומרים לכם, יהיה גם רשום על דף, ובהחלט כשאתם חותמים על חוזה מול החברה, כל מה שהובטח לכם, צריך להיות רשום בחוזה. כפי שלמדנו לא פעם, רק מה שכתוב בחוזה, הוא זה שקובע מבחינת מה שמגיע לכם.

סוכנויות רכב ותכניות ליסינג

בסוכנויות רכב רבות, גילו שיש להן קלף חזק ביד כשהן מציעות ללקוחותיהן עסקאות ליסינג. לא כל סוכנות רכב יכולה להציע עסקאות ליסינג, כי לא לכל סוכנות רכב, יש צי מכוניות שיכול לאפשר לה לחלק אלפי מכוניות לעובדים בארגון. תכנית ליסינג דרך מקומות העבודה מאפשרת לאלפי עובדים המועסקים בארגון גדול, לקבל רכב במימון החברה מסוכנויות הרכב. תפקידה של סוכנות הרכב הוא לספק לעובדים את כלי הרכב שהוזמן ושירותים נוספים הקשורים לעסקה. תמיד סוכנות רכב מעניקה ללקוחותיה הרבים, ביניהם ארגונים מובילים בארץ, שירותי ליסינג לעובדי החברה המבקשים לקבל לידיהם רכב חברה תקין ואיכותי.

תמיר סוכנויות רכב

מהם היתרונות של רכישת רכב מסוכנות רכב

מהן הסיבות מדוע כדאי לרכוש רכב בסוכנות רכב

פעם, מציאת או מכירת רכב היו מתבצעות בעיקר באמצעות מודעות המכירה שהיינו מדביקים על חלון הרכב. האופציה השנייה היו לוחות המודעות בעיתונים היומיים. מאז, הרגלי מכירת ורכישת רכב השתנו, והיום, מי שרוצה למכור את המכונית שלו במחיר הוגן נכנס לסוכנות רכב שהוא מכיר או קיבל עליה המלצות. כשאתם קונים רכב באמצעות סוכנות רכב לא צפויות לכם הפתעות, לא בתחום המכאני ולא בתחום הפרוצדוראלי של הרכישה. סוכנות רכב אמינה ומקצועית, אחראית על הרישום והבדיקות המקיפות של הרכב. לא תקבלו מסוכנות רכב מכונית שלא עברה בדיקות תקינות מכאניות או שיש עליו צו עיקול. רכישת מכונית חדשה או יד שנייה מסוכנות רכב, זה הדבר הבטוח והנכון ביותר לעשות כשאינכם מעוניינים לרכוש "חתול בשק".

רכישת רכב באמצעות סוכנות רכב – תנאים עדיפים, הנחות ומתנות

כשאנחנו מתעניינים ברכישת רכב חדש או יד שנייה, לא הכל קשור לכסף (הרבה כן, אבל לא הכול). יש עוד נושאים שחשוב לבדוק אותם לפני שמחליטים איפה ואיזה רכב לרכוש. לקיחת הלוואה בתנאים נוחים מסוכנות רכב יכולה להתגלות כמשתלמת, במיוחד אם אתם יכולים לרכוש רכב חדש שבחמש השנים הראשונות לא תצטרכו לשלם עליו כסף לתיקונים. סוכנות רכב וותיקה ומבוססת יכולה להציע לכם רכישת רכב חדש או משומש, בתנאים מועדפים. תנאים שאדם פרטי המוכרת את רכבו אינו יכול להרשות לעצמו. אתם יכולים לרכוש את הרכב שאתם מתעניינים בו בתשלומים נוחים. רכישה באמצעות סוכנות רכב, מאפשרת לקונים לקבל הלוואת לרכישת רכב בשיטת הליסינג, לבצע עסקת טרייד אין ועוד. סוכנות רכב קטנה אינה יכולה להציע לכם את התנאים המועדפים שמעניקה לכם סוכנות רכב דולה שמאחוריה עומד גב כלכלי חזק.

מהם הנושאים שמומלץ לבדוק בכל רכישת רכב

אילו נושאים כדאי לכם לבדוק כשאתם רוצים לרכוש רכב באמצעות סוכנות רכב:

* שנת הדגם של המכונית

* הנחות ומתנות – אילו הנחות ומתנות אתם מקבלים מהסוכנות במסגרת הרכישה

* הסכם הרכישה – תבדקו שכל מה שהובטח לכם בעל פה, רשום גם בהסכם הרכישה.

* תאריך קבלת הרכב – יכול להיות שאתם לא ממהרים לקבל את הרכב החדש שלכם, אבל בכל מקרה, חובה שיהיה רשום בהסכם הרכישה, תאריך היעד שאתם צריכים לקבל את הרכב.

* מסירת הרכב – ביום המסירה, תשימו את ההתרגשות בצד, ותבדקו היטב, שאתם מקבלים את כל מה שהובטח לכם בחוזה הרכישה.

* בדיקת מד האוץ – כל מכונית חדשה עוברת בדיקות תקינות לפני שהיא מגיעה ליעדה. אם אתם מקבלים את הרכב שלכם, ועל המד האוץ, רשומים קילומטרים בודדים, לא צריך לדאוג, זה הגיוני ומתקבל על הדעת.

במידה ואתם רואים שהמכונית שלכם נסעה כבר עשרות קילומטרים, בקשו הסברים מיבואן הרכב שממנו הזמנתם את המכונית.

כשקונים רכב מסוכנות רכב, למכונית יש "אבא"

בשעה טובה, הרכב החדש בידיכם, ואתם כבר נוסעים עליו כמה ימים. אבל, יש כמה בעיות טכניות שאתם חושבים שלא אמורות להיות שם. כאמור, זה לא רכב שרכשתם מאדם פרטי ואחרי ששילמתם לו, הוא לא מכיר אתכם. כשאתם קונים רכב באמצעות סוכנות רכב אמינה, לרכב שלכם יש "אבא" וגם "אמא". אם אתם מבינים שמדובר בבעיה אחת רצינית, או במכלול של בעיות טכניות, שלא נראה שיש להן פתרון פשוט, תפנו מיידית ליבואן הרכב שלכם, כדי שייתן מענה מיידי לבעיה. לפי הסכם הרכישה שהוא חתום מולכם, יבואן הרכב מחויב לתת לכם מענה לכל בעיה טכנית שתתגלה ברכב שרכשתם אצלו.

תמיר סוכנויות רכב

אילו שירותים מציעה לכם סוכנות הרכב של תמיר?

מדוע כדאי לשכור רכב מסוכנות תמיר להשכרת רכב

כשאנחנו חושבים על השכרת רכב, מיד עולות מספר שאלות. האם באמת אנחנו צריכים את השירות בעיתוי הנוכחי? אולי נוכל להסתפק בנסיעה במוניות ממקום למקום? האם יש לנו כסף מיותר? בד"כ, אנחנו חושבים על השכרת רכב, כשירות שמתאים לתיירים שמגיעים לביקור בארץ, ולא עבורנו, אנשים שגרים ועובדים בישראל, ויכולים להסתפק בתחבורה ציבורית, או בהליכה ברגל, כשאנחנו צריכים להגיע למקומות מסוימים. נכון, שירות של השכרת רכב, אינו שירות זול, אבל, לפעמים כשמשווים אותו לאופציות אחרות, כמו נסיעה באמצעות מוניות לכל מקום שאנחנו צריכים להגיע אליו, התשלום על השכרת רכב, הופך להיות להרבה יותר נוח ומשתלם, מתשלום על נסיעות במונית ספיישל. ואם אתם פונים, לסוכנות להשכרת רכב של תמיר, אשר יכולה להציע לכם חבילות משתלמות להשכרת רכב, או לחילופין, רכישת רכב באמצעות תכנית "ליסינג".

מה ההבדל בין "ליסינג" להשכרת רכב?

בסוכנות רכב תמיר, ניתן לשכור רכב לתקופות שונות, במחירים סבירים וכדאיים. אם החלטתם שאתם רוצים לרכוש את הרכב המושכר, סוכנות רכב תמיר, יכולה להציע לכם תכנית כדאית של רכישת הרכב, באמצעות תכנית ליסינג. ההבדל בין השכרת רכב לבין רכישת הרכב באמצעות "ליסינג", הוא, שאת דמי החכירה שאתם משלמים מדי חודש על הרכב השכור, יכולים להפוך לחלק מהתשלום העיקרי שתצטרכו לשלם על הרכב, שבסופו של דבר, יהפוך להיות לרכב שלכם. זאת בעיקר, שאלה כלכלית. אם אתם יודעים שאתם יכולים לעמוד בתשלום חודשי עבור רכישת הרכב הנדרש לכם, תכנית רכישת רכב כמו "ליסינג" עשויה לענות על הציפיות שלכם. תוכלו גם ליהנות מהיתרונות של רכישת רכב חדש ואיכותי, בדיוק כפי שאתם צריכים, לשלם לפי היכולת שלכם, ובסופו של יום, הרכב יהפוך להיות לרכב שלכם.

סוכנות תמיר

סוכנויות רכב ממוקדות לצרכן

אנשים רבים נוטים לרכוש רכב דרך סוכנויות רכב שונות הנמצאות ברחבי הארץ. סוכנויות רכב מביאות אפשרויות רבות לצרכן אשר לא ניתן להשיג במקומות רבים מבחינת רכישה של מוצר שידוע שמחירו משפיע מאוד על עתיד הרוכש ולכן תהליך קבלת ההחלטה לגביו הוא מורכב וממושך. כקונים רכב חדש צריך להתמקד בנקודות רבות אשר מגדילות את משך התהליך מכיוון שאף אחד לא מעוניין לרכוש מוצר בסגנון זה לתקופת זמן קצרה ובנוסף, תמיד כדאי לחשוב עתידית על איך גם מוכרים את הרכב.

במה כדאי להתמקד? 

* נפח המנוע- צריך לחשוב כמה נפח המנוע משמעותי עבורנו כאשר במגזר הפרטי לרוב אנשים רוכשים רכבים בנפח מנוע של 1,300-1,600 סמ"ק. היום רכבי המיני הפכו למאוד פופולאריים ומציגים נפח של 1,000-1,250. סוכנויות רכב מספקות ברוב המקרים רכבים בעלי נפחי מנוע כאלה כך שניתן לקבל רכב חדש או יד 2 לפי הנפח שנבחר.

* נתוני צריכת דלק- מחירי הדלק יקרים מאוד בימנו ולכן חשוב לבחון מראש את נתוני הצריכה של הרכב. סוכנויות רכב מאוד שקופות ומבצעות בדיקות של נתוני צריכה וכן טיפולי הזרקות בנזין ברכבים משומשים בכדי לאפשר לצרכן להיות שקט מבחינת הנושא ובכדי לצור שקיפות מרבית.

* טיפולים ואחריות- ברכבים משומשים יש לשים לב לטיפולים אשר הרכב עבר וכן לבחון שלא עבר תאונות ופגיעות בשלדה. בנוסף, במידה ומדובר ברכב חדש יש לשים לב למשך תקופת אחריות היצרן המסופקת. לרוב האחריות ניתנת לכ- 3 שנים ולעתים יצרנים מסוימים נותנים גם יותר מכך. סוכנויות רכב שמות דגש רב על עניין הטיפולים והאחריות של הרכב בין אם הוא חדש ובין אם עבר ידיים נוספות. בנוסף, סוכנויות רכב מאוד שקופות לגבי נושא תאונות ופגיעות ולכן הצרכן יכול להיות הרבה יותר שקט ברכישה מסוג זה לעומת רכישה דרך גורם פרטי.

* מחיר- הדבר שלרוב האנשים חשוב ביותר מכיוון שהוא מאגד בתוכו את כול הנתונים אשר הוצגו עד כה. המחיר תלוי מאוד במנוע, בדגם, במותג, באיכות. אחד הדברים אשר משפעים ביותר על רכב משומש הוא נושא התאונות והקילומטרז' אשר עבר הרכב. גורמים אלה מביאים לירידת ערך ולכן יש לשים לב היטב לנושא זה כשמדובר ברכב משומש. סוכנויות רכב אמינות מאוד בכל מה שקשור לתאונות וקילומטרז' ולכן מאוד רצוי לפנות אליהן לגבי רכישה גם של רכבים משומשים. השוק הפרטי של היד השנייה נמצא רבות כלא אמין בכל הקשור לנושא וישנם אנשים רבים המעלימים עין לגבי תאונות ונתוני בלאי.

סוכנויות רכב מאפשרות לצרכן לקבל שקט נפשי ושקיפות מרבית בין אם מדובר ברכישה של רכב חדש ובין אם רכב מיד שנייה. השקיפות הזו אשר סוכנויות רכב מספקות מאפשרת לקונה ליהנות מהרכב לאורך זמן, ללא חשש ואם תמיכה קבועה גם לאחר הרכישה. סוכנויות רכב מאפשרות בנוסף מגוון אפשרויות רכישה והסדרי מימון בכדי לספק נוחות ברמה הכלכלית לצרכן ובכדי שיוכל ליהנות מרכבים חדשים יותר, איכותיים יותר וכמובן אמינים הרבה יותר.

תמיר סוכנויות רכב - לקנות רכב בשקט

 

 

תמיר השכרת רכב

כשחושבים על קנייה של רכב חדש כדאי לחשוב מעבר לדגם, למודל ולצבע ולבחון מהיכן בדיוק לקנות את הרכב. לא חסרים מקרים בהם אנשים היו מעט פזיזים ברכישה ולבסוף קנו רכב שנראה במצב טוב אך הוא ממש לא היה בכיוון הזה. שוק היד השנייה ברכבים ממשיך להיות מוצף ולכן יש באמת אפשרויות רבות אך הרבה מהן אינו איכותיות. לא חסרים אנשים אשר רק מנסים להיפטר מהגרוטאה שזרוקה להם בחניה ויותר מזה לא חסרים סוחרים אשר מנסים למכור רכבים בשוק הפרטי.

בכדי למנוע את עגמת הנפש הזו רצוי ברכישת רכב ללכת על גורם איכותי ואמין. אמינות זו תכונה שחשובה מאוד בתהליך קנייה של מוצר בעל מעורבות גבוהה כמו רכב. תמיר השכרת רכב  היא סוכנות של מימון ורכישה בליסניג פרטי אשר הוקמה בשנת 1988. תמיר השכרת רכב מתמחים במספר אפשרויות רכישה ברכבים חדשים, רכבי יד שנייה ובביצוע עסקאות טרייד אין. תמיר השכרת רכב היא חברה אשר מאפשרת מגוון אפשרויות מימון בכדי לצור נוחות לפריסה רחבה יותר של לקוחות המעוניינים לקנות רכב בצורה איכותית ואמינה. כאשר אנשים מבצעים רכישה בשוק יד 2 קשה לזהות מה עבר על הרכב ובמקרים רבים צריך לסמוך על אנשים פרטיים שהשם שלהם לא חשוב להם ולכן הם עשויים לצורך מכירה לעגל פינות בכדי לרצות את הקונה הפוטנציאל. תמיר השכרת רכב מבינים איך השוק עובד ועקרונות כמו אמינות ואיכות הם כללי ברזל אשר מלווים את הסוכנות לאורך שנים. לכן, כאשר חושבים על רכישה באמצעות תמיר השכרת רכב יש הרבה יותר שקט נפשי ברכישה וביטחון מלא שהרכב מגיע ללא סימני שאלה מיותרים.

תמיר השכרת רכב מודעים לכך שקניית רכב היא הקנייה השנייה בגודלה בחיינו אחרי רכישה של בית  ושלקנייה זו ישנה השפעה רבה  על ההוצאות הכספיות שלנו בחיי היום יום ולאורך השנים.  לכן, דווקא בקניה חובה  לדעת מי מוכר לך את הרכב ומי יעמוד לצידך גם לאחר הקנייה בשירות בייעוץ ובכל עזרה שעשויה לצוץ במהלך הדרך.

תמיר השכרת רכב

סוכנות רכבים

שוק הרכב כידוע הוא מאוד מוצף בישראל, איך מבחינים בזה? מספיק להיות בן אדם מהשורה אשר קם כל בוקר לעבוד. הפקקים עצומים כמעט בכל אזור ובכל נקודה אליה תרצו להגיע בשעות הבוקר. היום לכל משפחה בממוצע יש כשני רכבים דבר אשר מגביר את התפוצה הרחבה הזו שלהם ואת השוק המוצף ברכבים. אנשים פשוט רוצים שיהיה להם יותר נח בחיים ולכן למעשה הם מוכנים לסבול גורמים של מחיר ושל פקקים העיקר שלכל אחד יהיה את הרכב האישי שלו. לרכב אישי יש הרבה יתרונות למרות ההיבטים הללו, יש נוחות מסוימת ברכב שאין סיכוי לקבל בנסיעה באוטובוס, ההרגשה היא נקייה יותר ואנשים מגיעים למרות הכל רגועים וערניים יותר למקום עבודתם כאשר הם באים ברכב פרטי. אז מה בעצם ניתן לעשות ביחס לעובדה שהשוק כל כך מוצף ברכבים ובאפשרויות? היכן כדאי להשיג רכב שידאג לכך שנוכל ליהנות גם ממחיר הוגן וגם מאיכות בלתי מתפשרת? סוכנות רכבים היא התשובה לשאלה.

סוכנות רכבים מאפשרת בראש ובראשונה קנייה של רכב לאנשים שאין באפשרותם לשלם מחיר מלא עבור רכב חדש. היתרון ברכישה בא לידי ביטוי על ידי שימוש בהסדרי מימון בהם סוכנות רכבים משתמשת. הסדרי המימון מאפשרים לאדם הרוכש לשלם על הרכב בהסדרי תשלומים נוחים לפי הסכם בינו לבין סוכנות הרכבים. סוכנות רכבים מבינה למעשה את הצרכן וצרכיו הרבה יותר ומבינה שתשלום מיידי וגבוה של כל הסכום עבור הרכב יכול להיות בעייתי עבורו. ולכן סוכנות רכבים מאפשרת הסדרי מימון  אשר בהם נעשה תשלום של סכום ראשוני ואת היתרה לתשלום משלם הצרכן בתשלומים חודשיים לתוקפה מסוימת. בכך סוכנות רכבים למעשה עוזרת לקונה כאשר אין ברשותו את כול הסכום הכולל של הרכב לפי מחירון. בהמשך ישנה אפשרות לבצע עם אותו רכב טרייד אין באותה סוכנות רכבים או פשוט להשאיר את הרכב בידיו של הקונה כשבעתיד ניתן למכור אותו עצמאית .

כאשר הצרכן פונה לשוק הפרטי בחיפוש רכב ביד שנייה הוא לא בהכרח יודע איזה רכב הוא עומד לקבל ובמקרים רבים אנשים רוכשים רכבים ללא בדיקה וללא אחריות לגבי איכות ואמינות הרכב. עניין זה יכול להוביל להוצאות רבות וטיפולים רבים אשר פוגעים בשלווה של הקונה וכמובן בכיסו. לפתע הצרכן עשוי למצוא את עצמו מבלה באופן שוטף במוסכים כשהתקלות יכולות לבוא מכל מני כיוונים לא צפויים. היתרון הגדול ברכישה מסוכנות רכבים הוא הביטחון שהרכב בדוק ומטופל על ידי מוסכים מורשים. סוכנות רכבים מאפשרת לקונה לקבל הרגשה בטוחה יותר ברכישה בכך שמציגה לו במעמד הרכישה אישורים ותעודות אודות הטיפולים השונים. בנוסף, סוכנות רכבים דואגות לטיפולים שוטפים עתידיים שלהם הרכב זקוק וכל זה נעשה לרוב בתוך סוכנות רכבים עצמה מה שמביא לנוחות מרובה עבור הרוכש. יתרון נוסף ברכישה של רכב באמצעות סוכנות רכבים הוא שבמידה וישן בעיות מסוימות שאין צפויות תמיד יש מישהו שייתן אוזן קשבת מטעם הסוכנות וכן הטיפולים השונים לרוב כלולים בתוך האחריות ולכן מונעים הוצאות כספיות כבדות ומיותרות.

גורמי המחיר, בנוחות והאיכות ברכישת הרכב הדבר נכונים לגבי קניית רכב חדש מסוכנות רכבים ולקניית רכב משומש. כל אחד יכול להתאים לעצמו את הסדר המימון לפי היכולת הכלכלית שלו ולקבל שירות מאוד הוגן ואמין ברכישה שלא ניתן לקבל באופן וודאי בקניית רכב מיד שנייה מפרטיים. סוכנות רכבים מביאה את השוק המוצף והמתפתח באופן תמידי של הרכבים למקומות נוחים יותר עבור הצרכן אך למרות זאת תמיד יש לשים לב לאיזה סוכנות רכבים נכנסים ושהיא אמינה בטוחה ובעלת שם שצועד לפניה.

סוכנות רכבים- תמיר

 

השכרת רכב

צרכני רכבים רבים בוחרים ללכת על שיטה של השכרת רכב. אחד היתרונות העיקריים של השכרת רכב בשונה מרכישות של רכבים מהיבואן הוא למעשה האפשרות לקבל רכב חדש עם הסדר מימון אשר חוסך השקעה כספית גדולה באופן מיידי. חברות השכרה וליסינג רבות הבינו את הצורך הזה של הצרכן לקבל רכב איכותי בלי לקרוע את הכיס ולכן הן מאפשרות לאנשים רבים ליהנות ממספר אפשרויות של מימון רכב. אז מהן למעשה השיטות המרכזיות לקנייה בליסינג?

קנייה בליסינג פרטי

ניתן דרך הסוכנויות השונות לבצע רכישה של רכב חדש או רכב יד שנייה באמצעות הסדרי מימון. חברות השכרה רבות מבינות את הבעיה של הצרכן לשלם את כל הסכום בתשלום אחד ולכן  מאפשרות הסדרי מימון בהם נעשה תשלום של סכום ראשוני ואת היתרה בתשלומים חודשיים לתוקפה מסוימת. בכך סוכנות הרכב למעשה עוזרת לקונה כאשר אין ברשותו את כול הסכום הכולל של הרכב לפי מחירון. בהמשך ישנה אפשרות לבצע עם אותו רכב טרייד אין באותה סוכנות או פשוט להשאיר את הרכב ברשות הקונה כשבעתיד ניתן למכור אותו עצמאית.

 קנייה בליסינג תפעולי

דרך רכישה המועדפות מאוד על חברות, בתי עסק עצמאיים וארגונים ובה למעשה קונים את הרכב ובנוסף קונים שירות אחזקה של הרכב. במקרים רבים השילוב הזה חוסך הרבה כסף לעומת רכישה ואחזקה עצמאית של הרכב. רוב סוכנויות הרכב מאפשרות את ההסדר הזה שבו הקונה משלם על השימוש והשירות סכום חודשי קבוע. שירות זה מתאים מאוד למגזר העסקי בו חברות אשר משתמשות במספר גדול של רכבים משלמות עבור ההשכרה של הרכב וגם על ניהול תחזוקתי שלו. בכך החברות הללו חוסכות כסף וזמן בהתעסקות ברכבים כאשר הן למעשה מקבלות הטבות על בחירה בדגמים מסוימים בעקבות רכישה מאסיבית.

המטרה העיקרית של שיטות ההשכרה היא לאפשר לצרכן לרכוש מגוון רכבים שהוא לא בהכרח יכול לאפשר לעצמו. השיטה עובדת על ידי תשלומים חודשיים קבועים כשבנוסף ליתרון של המימון ישנן אפשרויות של אחזקת רכב וכן קבלת אחריות לגבי טיפולים.

תמיר השכרת רכב מאפשרת הסדרי מימון שונים לרכישת רכב חדש בכדי לתת לצרכן ליהנות ממגוון סוגי הרכב השונים ברמה שלא תפגע בו כלכלית. חברת תמיר השכרת רכב למעשה שייכת לקבוצת תמיר אשר בבעלותה חברות ליסינג וחברות השכרה. בעקבות כך באפשרותה של החברה לספק גמישות בזמני האספקה של הרכב ובאפשרויות הרכישה השונות.

תמיר השכרת רכב

רכב חדש או משומש

האם לקנות רכב חדש או לקנות רכב משומש? שאלה שלפני קניית רכב תמיד צצה. מצד אחד, אנו רוצים רכב טוב שיספק את כל הסטנדרטים שאליהם אנו מכוונים ומצד שני, חשוב לנו שהרכב יהיה זול ויעמוד בציפיות המחיר שלנו והתקציב שקבענו. שני השיקולים הללו של איכות רכב ומחיר מנעים אותנו כל הזמן בתהליך הבחירה וההחלטה לגבי רכישת רכב. אך המסקנה העיקרית שאליה צריך להגיע היא שלעיתים כשההפרש לא גדול בין הרכב החדש למשומש, עדיף פשוט להוסיף קצת כסף אשר יחסוך לנו בעתיד זמן יקר ואפילו הוצאות רבות עוד יותר ממה שתוכנן.

הסכום המדובר אשר ניתן להתפשר עליו נע בין 5,000 ל- 10,000 שקלים. במידה וההפרש הוא פחות או יותר בין הסכומים הללו בין מחיר הרכב המשומש למחיר הרכב החדש אל תתפשרו ולכו על רכב חדש. למה כדאי לעשות זאת?

- רכב חדש מגיע נקי ללא חשש שעבר תאונות או טיפולים מסוימים אשר מורידים לו את הערך.

- ברגע שקניתם רכב חדש תאלצו להעביר אותו טסט רק לאחר שנתיים לעומת רכב משומש שבו ברוב המקרים הטסט יהיה לתקופה של שנה ומטה.

- רכב חדש מגיע עם קילומטרז' "נקי" לעומת רכב משומש שכבר יורד לו הערך בעקבות שימוש בו.   הממוצע לשנה הוא 20,000 ק"מ כך שלעיתים תקבלו רכב משומש שעבר נסיעות רבות וזה יפגע לכם במכירה העתידית שלו.

-  ברכב חדש הסבירות שיהיה צורך בריבוי טיפולים היא נמוכה יותר לעומת רכב משומש. בהקשר לכך, במידה ותבחרו ברכב משומש מיד שנייה ומעלה יכולים לצוץ פתאום בעיות מסוימות שלא היה ניתן לחוש בהן בקנייה ואז ההוצאות עלולות להיות רבות. בין הטיפולים היקרים שיכולים לצוץ פתאום: טיפול ראש מנוע, טיפולי גיר, נזילות שמן ועוד. טיפולים אלה יכולים להגיע לבין 2,500-10,000 שקלים.

-  בכול מקרה במידה ורוכשים רכב משומש חובה לבדוק שהוא לא עבר תאונות אשר מורידות לו את הערך ולרבות פגיעות שילדה מסוימות. על מחיר הרכב יש להתמקח בהתאם להוצאות נדרשות אשר נמצאו לאחר בדיקה במוסך לפני הרכישה.

אותם מקרים אשר צוינו מהווים דוגמה שבה קניית רכב משומש יכולה למרות המחיר המוזל יותר שלה להיצמד להפרש אשר מאפשר רכישת רכב חדש. בכול אופן, במידה ותחליטו לקנות רכב משומש מיד שנייה ומעלה עדיף שתעשו זאת בסוכנות רכב ואז ההפרש הנ"ל פחות יבוא לידי ביטוי.

בסוכנות תמיר רכב תוכלו לקנות רכב משומש אשר יצדיק גם את המחיר הזול יותר מקניית רכב חדש וללא תשלומים עתידיים רבים ומעיקים אשר יכולים לבוא כתוצאה מקניית רכב יד 2 מגורם פרטי ולא מקצועי. במידה ותחליטו לקנות רכב חדש לאור האמור לעיל, תוכלו להיעזר גם כן בסוכנות תמיר רכב ולמצוא מגוון דגמים חדשים עם כל העזרים הנלווים. שיהיה בהצלחה!

 

איך לקנות רכב מיד שנייה?

כשמדובר בקניית רכב מדובר בנושא רגיש שצריך להקדיש לו זמן וסבלנות. הפזיזות יכולה להפיל אותנו בקנייה ולגרום לנו להצטער על הרגע שבכלל חשבנו על רכב ואפילו זה יכול לגרום לנו לאבד אמון ולרצות לעבור לתחבורה ציבורית. אך זה לא חייב להיות ככה! שילוב של סבלנות ומקצועיות יכולים להביא לנו את רכב היד 2 שייתן לנו לנהוג בנחת מבלי להביט יותר מדי על רמת מד חום המנוע. השיקול העיקרי בקניית רכב יד 2 הוא כספי שכן בכדי לחסוך אנו נותנים אמון באדם פרטי אשר מוכר את הרכב שהוא נהג עליו לאורך השנים. אמון זה מוצר יקר גם כן ולכן חובה ברכישה כזו לתת תשומת לב לכול מני פרטים, בסופו של דבר לרוב איננו מכירים את מוכר הרכב ולכן עדיף לא לסמוך על אף אחד. מה בעצם כדאי לעשות כדי למנוע עגמת נפש?

 בדיקה אישית

במידה ואינכם מבינים כלל ברכבים עדיף שיתלווה אליכם חבר, בן משפחה או מכר שמבין באופן בסיסי. ישנם מספר דברים חשובים שיש לתת עליהם דגש בבדיקה האישית והראשונית שאתם מבצעים. שימו לב לחיצוניות של הרכב ובדקו שהוא לא עבר תאונות או טיפולי פחחות שונים. במידה ומשהוא במראה החיצוני נראה לא אחיד בצבע ובחיצוניות בכלל, יש סיכוי שהרכב עבר תאונה ולכן גם נפגע בשלדה שלו. שימו לב בתוך הרכב ללוח השעונים, הניעו את הרכב ובדקו שמנורות התרעה מסוימות אינן עובדות, בדקו טוב שהספידומטר עובד ושהקילומטרז' שעבר הרכב תואם את התיאור שהציג המפרסם. תנהגו קצת על הרכב ובדקו והרגישו אם יש רעשים מסוימים ואם הנהיגה חלקה וטובה מבחינת מעבר הילוכים. (גם באוטומט וגם בידני). בדקו את כול התעודות של הרכב, טיפולים שעבר ורישיונות.

 בדיקה מקצועית

במידה והרכב עבר את הבדיקה הראשונית שלכם ניתן ואפילו חובה לעבור לשלב בדיקה מקצועית. בשלב הזה אתם למעשה דורשים מבעל הרכב לבצע בדיקה לפני קנייה במוסך מקצועי. בדיקה כזו עולה כ- 500-300 שקלים שיכולים לחסוך בסופו של דבר הרבה מאוד כסף. בבדיקה זו בוחנים את הרכב ובודקים שהוא לא עבר תאונות ושהמצב המכני שלו סביר. ניתן לבדוק גם בלמים ונזילות מסוימות שיכולות לדרוש טיפולים יקרים בעתיד. במידה והרכב לא עבור בדיקה זו או עבר אותה חלקית, יש או לוותר על הרכב או לבדוק מה עלות התיקונים שיש לבצע ובכך לדרוש התגמשות במחיר.

 קנייה חכמה ושקטה

ניתן לחסוך את הבדיקה המקצועית ופשוט לרכוש רכב מגורם מקצועי ואמין שכבר מבצע את כול הבדיקות המקצועיות ומעניק לכם רכב עם תעודות, הבטחה ולפעמים גם אחריות. ישנן מספר סוכנויות רכב איכותיות ואמינות שעושות בשבילכם את העבודה ונותנות לכם רכבים שיגרמו לכם לשקט נפשי וגם ימנעו חור בכיס. אחת הדוגמאות הטובות היא חברת תמיר אשר מעניקה יעוץ מקיף לגבי הרכישה ומעניקה לכם רכב איכותי עם תעודות. סוכנויות רכב מבינות את המצוקה של הקונה ואת מגוון האפשרויות וההתעסקות הרבה ברכישה. הן מבינות שבמקרים רבים הלחץ לקנות מביא לטעויות בדרך ולמתן אמון בגורמים לא כשרים. לכן ניתן בסוכנות הרכב לבצע קנייה שקטה, במחיר הוגן גם בקנייה הראשונית וגם באחזקה השוטפת.